2x Geloren HA 1350g (90ks) + ZDARMA Kelpa 500g

2x Geloren HA 1350g (90ks) + ZDARMA Kelpa 500g
2x Geloren HA 1350g (90ks) + ZDARMA Kelpa 500g
2x Geloren HA 1350g (90ks) + ZDARMA Kelpa 500g
2x Geloren HA 1350g (90ks) + ZDARMA Kelpa 500g
Želé pre výživu kĺbov. Doplnkové krmivo pre kone s obsahom hyaluronátu sodného, chondroitín sulfátu a želatíny. Více informací
119,20 EUR
108,87 EUR / kg
Skladom
Kód1193436
Záruka24 mesiacov
Produkt nebol hodnotený
PopisDiskusia

Popis a zloženie Geloren HA gelových tabliet

Kĺbová výživa určená pre ochranu a regeneráciu pohybového aparátu. Obsahuje 3 najúčinnejšie látky v maximálnej koncentrácii. Podáva sa v unikátnej forme želatínových žuvacích tabliet s obľúbenou višňovou príchuťou, ktoré zaručujú jasnú kontrolu dávkovania.

Obsah účinných látok v jednej žuvacej tablete:

60 mg kyseliny hyaluronovej

285 mg chondroitin sulfátu

2334 mg želatíny


Dávkovanie Geloren HA gelových tabliet

Denná dávka Geloren HA:

3 ks pre dospelé kone

2 ks pre poníkov a mladé kone

Balenie obsahuje 90 gélových tabliet v podobe želatínových kociek a vystačí na mesačnú kúru pre dospelého koňa. Podľa odporúčania sa Geloren HA užíva denne po dobu 2 mesiacov, potom sa na 2 mesiace vysadí a následne sa celý cyklus najmenej dvakrát opakuje. Celoročné užívanie nemá žiadne negatívne následky, avšak je nadbytočné a nemá žiadny významný efekt.

Želatínová forma zaisťuje ľahké dávkovanie a jemne sladkastá višňová príchuť zaisťuje vynikajúcu chutnosť, ktorú môže ochutnať aj chovateľ. Geloren HA je vyrábaný výhradne zo surovín potravinárskej kvality českou farmaceutickou firmou.

Obsah:

1350 g (3 x 450 g)

Účinok a využitie Geloren HA gelových tabliet

Účinok produktu sa objavuje už po 2 týždňoch užívania a naplno sa prejaví po 2 mesiacoch. V poslednej fáze artrózy Geloren HA zastavuje degeneráciu, pomáha od bolesti a navracia kĺbové prostredie do správnej rovnováhy.

Geloren HA slúži ako prevencia a podpora liečby akýchkoľvek cicavcov, najmä tých v športovej záťaži alebo vyššom veku. Najčastejšie sa využíva ako doplnok stravy pre športové kone. Kone je však potrebné najprv na prípravok naučiť, pretože 40% sprvu bojuje s nedôverou k želatínové forme prípravku, ktorú si potom naopak veľmi obľúbi. Problémy s prijímaním možno riešiť vysušením kociek do tvrdej podoby (kocku necháte jeden až dva dni voľne ležať). Vysušenie nemá žiadny vplyv na aktívne látky a ich funkčnosť, dôjde iba k strate vody.

Hlavnou účinnou látkou Gelorenu je Nutrihyl®, špeciálne upravená kyselina hyalurónová pre výživu kĺbov. Receptúra ​​prípravku je založená na 15 rokov vyrábanom liečive kĺbových ochorení, ktoré je najpoužívanejším prípravkom na liečbu kĺbových problémov u koní v ČR.

.

 

Výrobca
VýrobcaCONTIPRO PHARMA A.S.
Cena za kg2798
Diskusia k produktu
Máte otázku? Zaujíma vás konkrétny detail? Opýtajte sa nás.
Položiť otázku
Nová otázka
Vaše meno:
Váš e-mail:
(E-mail nebude zverejnený)
Nadpis:
Text príspevku:
Vaše meno:
Váš e-mail:
(E-mail nebude zverejnený)
Text príspevku:

zlava 5 %