Aptus Reconvalescent Cat - pasta pre rekonvalescenciu mačiek, 60 g

Aptus Reconvalescent Cat - pasta pre rekonvalescenciu mačiek, 60 g

Lahodná pasta pre doplnenie energie s obsahom nepostrádateľných aminokyselín a vitamínov. Vhodná pri rekonvalescencii alebo pri nechutenstve a poruchách príjmu potravy. Více informací
na dotaz
Kód0056906
Záruka24 mesiacov
Produkt nebol hodnotený
PopisDiskusia
Aptus Reconvalescent CAT pasta 60g
Charakteristika: Veterinárny nutričný doplnok. Aptus Reconvalescent Cat pasta poskytuje energiu mačkám pocas obdobia nechutenstvo, anorexia a hladovania vo forme tuku a tri esenciálnych aminokyselín. Unikátny metabolizmus mačiek neumožňuje premenu ostatných aminokyselín na taurín a arginín, ktorých dlhodobý deficit vyvoláva klinické príznaky. Aptus Reconvalescent Cat pasta je taktiez schopná pokryť deficit vitamínu, ktoré vznikajú v čreve a v pečeni zdravých zvierat a anorektické mačky sú ohrozené. Produkt je vhodný ako pre kachektických pacientov tak pre jedinca s normálnou telesnou hmotnosťou, ktoré neprijímajú potravu s najrôznejších dôvodov (mačky po úraze, po chirurgickom zákroku, anorektické macky s potenciálnym rizikom pečeňovej lipidózy, macky s hrozbou zlyhania srdca, atď.).
Zloženie tohto nutričného doplnku chráni organizmus pred vyčerpaním a zabranuje rapídnemu poklesu telesnej hmotnosti. U mačiek s preukázanou pečeňovou lipidózou alebo dilatačnou kardiomyopatiou by sa mal pridať k existujúcej terapii. Reconvalescent takisto obsahuje hodnotným zdrojom chutných živočíšnych tukov, ktoré poskytujú energiu. Mimo živočíšny tuk obsahuje Aptus Reconvalescent Cat tiež nenasýtené mastné kyseliny s unikátnymi protizápalovými vlastnosťami, ktoré obmedzujú hladovanie, zabranujú napr. Rozvinutiu anémie a bráni zhoršovaniu funkcie srsti a kože.
Spôsob použitia: počas rekonvalescencie alebo stavu sprevádzaných nechutenstvom u mačiek.
Výrobca
VýrobcaOrion
Diskusia k produktu
Máte otázku? Zaujíma vás konkrétny detail? Opýtajte sa nás.
Položiť otázku
Nová otázka
Vaše meno:
Váš e-mail:
(E-mail nebude zverejnený)
Nadpis:
Text príspevku:
Vaše meno:
Váš e-mail:
(E-mail nebude zverejnený)
Text príspevku: