Canc Excellent hrudkujúce bentonitové stelivo 8 kg

Canc Excellent hrudkujúce bentonitové stelivo 8 kg

Veľmi jemné hrudkujúce stelivo vyrobené z prírodného ílu (bentonit), ktoré vyniká vysokou savosťou a účinným pohlcovaním zápachu. Více informací
1,06 EUR / kg
8,27 EUR
Kedy tovar dostanete?
zajtra
Skladom
Kód0000117
Záruka24 mesiacov
Produkt nebol hodnotený
PopisDiskusia

Vzniknuté hrudky sú malé a ploché a neprilepí sa tak na dno toalety. Kanadské stelivo canc vydrží až 6x dlhšie, než bežná lacná podstielky, čím výrazne šetrí Vaše peniaze! Ak máte v podlahe inštalované podlahové kúrenie, odporúčame pod mačaciu toaletu umiestniť izolačnú vrstvu z dreva alebo polystyrénu. Ak si Vaša mačka na novú podstielku ihneď nezvykne, prosíme, buďte trpezliví alebo k prvej dávke podstielky canc pridajte malé množstvo doteraz používaného podstielky. Pokyny pre použitie: Stredne veľkú toaletu naplňte približne 6 cm vysokou vrstvou podstielky canc. Pomocou lopatky pravidelne odstraňujte pevné hrudky. V prípade potreby doplňte nové stelivo canc tak, aby výška náplne bola približne 6 cm. Každé 3 - 4 týždne vyprázdnite toaletu a umyte ju horúcou vodou. Použité canc stelivo zlikvidujte do domáceho odpadu alebo organického odpadu. Dbajte pritom na predpisy o likvidácii odpadov.

Veľmi jemné hrudkujúce stelivo vyrobené z prírodného ílu (bentonit), ktoré vyniká vysokou savosťou a účinným pohlcovaním zápachu.

Výrobca
VýrobcaAgros
Velikost balení8 kg
ZvířeKočky
Cena za kg27
HrudkujícíAno
Diskusia k produktu
Máte otázku? Zaujíma vás konkrétny detail? Opýtajte sa nás.
Položiť otázku
Nová otázka
Vaše meno:
Váš e-mail:
(E-mail nebude zverejnený)
Nadpis:
Text príspevku:
Vaše meno:
Váš e-mail:
(E-mail nebude zverejnený)
Text príspevku:

zasielkovna

Chyba při zobrazování komponenty 'LabetUcPopup'