Plastová přepravka Argi - béžová - 51 x 34,5 x 33 cm

Prepravku pre mačky sme kúpili narýchlo, pretože sme potrebovali nové mačiatko previesť bezpečne autom. Vybrali sme béžovú plastovú prepravku od značky Argi. S naším výberom som nadmieru spokojná, prepravku sme objednali a druhý deň sme mali doma.

Prepravka dorazila rozložená, teda úhľadne a bezpečne, zabalená. K prepravca boli všetky diely a úchytky, jeden dokonca navyše, keby došlo k poškodeniu. Prepravku sme zložili raz dva, trochu som mala strach, aby nedošlo k poškodeniu, pretože som musela vynaložiť väčšiu silu, aby dieliky zapadli do seba. Plast je veľmi pevný a odolný.

Prepravka pre mačky splnila svoj účel nad rámec. Nielen, že poslúžila pri bezpečnej preprave autom, ale aj ako úkryt a pelech.

Kitty si prepravku naozaj obľúbila, pretože do nej chodia aj spinkať. Dvierka sme ponechali otvorené, aby do nej mohla kedykoľvek zaliezť, až bude chcieť. Horný diel dvierok sa jednoducho zaklapne, ak chceme vyraziť na cesty alebo prepravku vziať do ruky. Dvierka sú priehľadná s otvormi pre bezpečnú cirkuláciu vzduchu. Otvory nie sú iba v dvierkach, ale po celej prepravcu.

Prepravka pre mačky je krásne dizajnovo vykonaná.

 

Autor: Natálie Kočová