Brit Cat Daisy I`ve to control my Weight - moriak & ryža pre mačky s nadváhou 2 kg

Brit Cat Daisy I`ve to control my Weight - moriak & ryža pre mačky s nadváhou 2 kg

Superprémiové krmivo s obsahom morčacieho mäsa a ryže pre dospelé mačky s nadváhou. Kvalitné granule s hypoalergénnym zložením a so zníženým obsahom tuku. Více informací
na dotaz
Kód0040804
Záruka24 mesiacov
100 %1 recenzia
Priemerné hodnotenie
100 %
Hodnotené 1×
PopisDiskusiaHodnotenie

Kompletné suché krmivo Brit Care Cat Daisy I`ve to control my Weight pre mačky s nadváhou. Obezita patrí k najvážnejším zdravotným rizikám, trpia na ňu najmä mačky žijúce vnútri, prípadne kastrované a staršie zvieratá. Obezita je veľmi vážnym zdravotným problémom, ktorý môže viesť k celému spektru zdravotných problémov, a preto je mimoriadne dôležité obezite predchádzať a v prípade, že sa u vášho zvieratka vyskytne, tak ju okamžite riešiť vhodne zvolenou potravou. Takisto je dôležité venovať pozornosť dostatočnej fyzickej aktivite zvieratka.
Granule Brit Care Cat Daisy I`ve to control my Weight sú vyrobené z kvalitného morčacieho mäsa a ryže, majú znížený obsah tukov a zvýšený obsah bielkovín. Pri úbytku telesného tuku tak nedochádza k úbytku svalovej hmoty, ktorú pomáha udržať práve zvýšený obsah bielkovín. Mačka tak nestráca svoju vitalitu a chuť sa hýbať.
Granule Brit Care Cat Daisy I`ve to control my Weight sú hypoalergénne, obsahujú kvalitnú vlákninu vo forme rastliny psyllium a zmesi rozličných výťažkov z ovocia.

Výrobca
VýrobcaBrit care
Diskusia k produktu
Máte otázku? Zaujíma vás konkrétny detail? Opýtajte sa nás.
Položiť otázku
Nová otázka
Vaše meno:
Váš e-mail:
(E-mail nebude zverejnený)
Nadpis:
Text príspevku:
Vaše meno:
Váš e-mail:
(E-mail nebude zverejnený)
Text príspevku:
Recenzia je prevzatá z heureka.cz
Bezobilné, hypoalergenní krmivo