Kdo jsme a proč jsme

Sme pôvodne český internetový obchod s potrebami, kŕmením a doplnky pre domácich miláčikov. Pretože sme ale zistili, že aj miláčikovia na slovensku radi nakupujú online a náš sortiment sa im veľmi pozdáva, vytvorili sme priamo pre nich a hlavne teda aj pre ich miláčikov slovenská odnož nášho e-shopu.
Prispôsobili sme objednávkový proces, možnosti platieb aj dopravy tak, aby ste sa u nás cítili čo najlepšie.

·   Sme internetový obchod so srdcom. Riadime sa tým, čo potrebujete, necháme sa viesť citom a vášňou pre svoju prácu.

·   Sme tu pre tých, ktorí svoje domáce miláčikov zbožňujú a považujú ich za neoddeliteľnú súčasť svojej rodiny.

·   Sme garantom kvality toho, čo predávame. To, čo u nás nájdete, by sme si s čistým svedomím zaobstarali aj my sami.

·   Sme nadšenci a tvoríme eshop pre vás, s vami. Pre radosť.

·   Na trhu je Labet nová značka, ale ľuďom, čo za ním stojí, je internetové podnikanie blízke. Môžete očakávať špičkovú kvalitu služieb od prvého dňa.

·   U nás je zákazník naozaj dôležitý.

 

A čo chceme?

·   Aby ste sa u nás skvele cítili a pohodlne sa vám nakupovalo. Stále sa zlepšujeme, berieme si k srdcu, čo nám o nás hovoríte.

·   Ušetriť vám čas a dlhé hľadanie a porovnávanie. Nájdete u nás proste len preverené veci. Kvalita a dizajn za rozumnú cenu.

·   Aby ste si u nás našli priateľov, aby ste sa tu cítili medzi svojimi. V budúcnosti sa môžete tešiť na rôzne podujatia pre virtuálne aj skutočné stretávania, súťaže, denníčky vašich maznáčikov a ďalšie vychytávky.

·   Spolu s vami riešiť problémy a trápenia, ktorá niekedy pri spolužití so zvieratami prídu. Súčasťou eshopu je aj blog plný zaujímavostí, rád a nápadov a v blízkej dobe pripravujeme poradňu s odborníkmi a mnoho ďalšieho.