Doprava

Nakupujte u nás pohodlne, od jednoduchého výberu tovaru až po jeho prevzatí . Ponúkame vám len osvedčené a obľúbené spôsoby doručenia až domov, prípadne osobný odber v Bratislave.


Možnosti dopravy

Časté otázky k doprave·   Budem platiť niečo navyše za dobierku?
Dobierka je spoplatnená 1,52 € navyše pre DHL a 1,16 € navyše pre Uloženku.·   Musím celý deň sedieť doma a čakať na dopravcu alebo mi zavolá?
Zvážte, kam tovar chcete poslať. Ak do práce, odporúčame vybrať DHL, ktoré je v dodávaní do firiem špička. Balík za vás môže prevziať treba recepčný, stačí mať balík vopred vyplatený alebo jej odovzdať hotovosť na dobierku. DHL vám pošle SMS s časovým rozmedzím, kedy vodič balík privezie a ak vám toto nevyhovuje, môžete si individuálne priamo s vodičom dohovoriť náhradný termín.·   Kde nájdem adresu Uloženka, kam mi má doraziť tovar?
Pobočky Uloženka a jej otváracie dobu nájdete tu - vyhľadávanie pobočiek.·   Čo mám robiť, keď príde balík viditeľne poškodený?
Ak to vyzerá skôr na kozmetickú vadu, môžete balík buď prevziať alebo si ho skontrolovať s vodičom. Ak to ale vyzerá na niečo vážnejšie (z balíka sa niečo sype alebo tečie, je porušená naša Labet páska apod.), Máte 2 možnosti. Vyplniť škodový protokol s vodičom a balík prevziať a alebo balík vôbec nepreberať. V oboch prípadoch potrebujeme, aby ste nám dali o probléme vedieť, zvyšok s prepravcom vyriešime my a vám samozrejme obratom pošleme nový tovar. Ak je balík navonok v poriadku a poškodené je tovar alebo jeho časť, ozvite sa nám čo najskôr mailom alebo telefónom a dohodneme sa na ďalšom postupe.·   Ako veľký balík mi ste schopní priviezť? Čo keď potrebujem potrebné tri obrie vrecia granúl alebo veľké akvírium?
Nadrozmerné a ťažké zásielky riešime individuálne telefonicky. Ozvite sa nám a individuálne vyriešime všetko, podľa vašich potrieb.

Logo dopravce DHL Parcel Slovakia

Doprava domov - DHL od (5,99 €) - zásielku doručí profesionálna špedičná firma na vami určenú adresu. Za tovar môžete zaplatiť kartou vodičovi pri prevzatí, alebo využiť platbu bankovým prevodom.

zasielkovna

Osobný odber - Zasielkovna  od (3,19 €) - zásielku si môžete vyzdvihnúť na niektorej z mnohých pobočiek Zasielkovny po celom Slovensku. Na Zasielkovne môžete za tovar zaplatiť v hotovosti. Na pobočke je možné platiť platobnou kartou.
Maximálna hmotnosť jednej zásielky je 10 kg.