Doprava

Nakupujte u nás pohodlne, od jednoduchého výberu tovaru až po jeho prevzatí .


Možnosti dopravy

Časté otázky k doprave·   Budem platiť niečo navyše za dobierku?
Dobierka je spoplatnená 1,49 € navyše.·   Musím celý deň sedieť doma a čakať na dopravcu alebo mi zavolá?
Zvážte, kam tovar chcete poslať. Balík za vás môže prevziať treba recepčný, stačí mať balík vopred vyplatený alebo jej odovzdať hotovosť na dobierku. Dopravce vám pošle SMS s časovým rozmedzím, kedy vodič balík privezie a ak vám toto nevyhovuje, môžete si individuálne priamo s vodičom dohovoriť náhradný termín.·Čo mám robiť, keď príde balík viditeľne poškodený?
Ak to vyzerá skôr na kozmetickú vadu, môžete balík buď prevziať alebo si ho skontrolovať s vodičom. Ak to ale vyzerá na niečo vážnejšie (z balíka sa niečo sype alebo tečie, je porušená naša Labet páska apod.), Máte 2 možnosti. Vyplniť škodový protokol s vodičom a balík prevziať a alebo balík vôbec nepreberať. V oboch prípadoch potrebujeme, aby ste nám dali o probléme vedieť, zvyšok s prepravcom vyriešime my a vám samozrejme obratom pošleme nový tovar. Ak je balík navonok v poriadku a poškodené je tovar alebo jeho časť, ozvite sa nám čo najskôr mailom alebo telefónom a dohodneme sa na ďalšom postupe.·   Ako veľký balík mi ste schopní priviezť? Čo keď potrebujem potrebné tri obrie vrecia granúl alebo veľké akvírium?
Nadrozmerné a ťažké zásielky riešime individuálne telefonicky. Ozvite sa nám a individuálne vyriešime všetko, podľa vašich potrieb.

InTime

Doprava domov - GEIS od (6,90 EUR) - zásielku doručí profesionálna špedičná firma na vami určenú adresu - do firmy i domov medzi 8:00 - 18:00. Navyše ráno v deň doručovania vám príde SMS s 2 hodinovým rozmedzím, kedy môžete vodiča očakávať. Maximálna hmotnosť jednej zásielky je 50 kg. Sledovať zásielku môžete tu.