Doprava zdarma už pri nákupe nad 49 € !

Doprava je u nás na Labet.sk zadarmo už pri nákupe nad 18 €!*

* Doprava zadarmo u produktov prepravovaných prostredníctvom Uloženka je už pri nákupe nad 18 € vrátane DPH, prostredníctvom DHL je zadarmo u objednávok nad 49 € vrátane DPH.

Nakupujte u nás pohodlne, od jednoduchého výberu tovaru až po jeho prevzatí . Ponúkame vám len osvedčené a obľúbené spôsoby doručenia až domov, prípadne osobný odber v Bratislave.


Možnosti dopravy

Logo dopravce DHL Parcel Slovakia

Doprava domov - DHL (5 €) - zásielku doručí profesionálna špedičná firma na vami určenú adresu. Za tovar môžete zaplatiť kartou vodičovi pri prevzatí, alebo využiť platbu bankovým prevodom.
Zdarma pri objednávke nad 49 €

Osobný odber - Uloženka (1,97 €) - zásielku si môžete vyzdvihnúť osobne na odbernom mieste Uloženka v Bratislave. Na Uložence môžete za tovar zaplatiť v hotovosti. Na pobočke nie je možné platiť platobnou kartou.
Maximálna hmotnosť jednej zásielky je 20 kg.
Zdarma pri objednávke nad 18 €

Logo dopravce Slovenská pošta

Doprava domov - Slovenská pošta (2,51 €) - slovenská pošta poskytuje dve možnosti dodania tovaru. Cena poštovného záleží na spôsobe platby. Pri platbe prevodom na účet je cena poštovného 2,51 EUR, pri platbe na dobierku je cena poštovného 2,99 EUR. Obvykle býva zásielka dodaná do 4-5 pracovných dní od dátumu podania zásielky.
Zdarma pri objednávke nad 49 €

Logo dopravce Toptrans

Doprava domov - Toptrans (15 €) - tento spôsob dopravy je možné využiť iba na prepravu krehkých sklenených akvárií a terárií. Dopravca v tomto prípade nerozosiela informačnú SMS ani neinformuje zákazníkov telefonicky o čase doručenia. Všetky potrebné informácie dostanete priamo od nás e-mailom a SMS. Upozornenie - doprava zadarmo v prípade produktov prepravovaných prostredníctvom Toptrans je až pri nákupe nad 79 € vrátane DPH.
Zdarma pri objednávke nad 79 €

Časté otázky k doprave

·   Budem platiť niečo navyše za dobierku?
Dobierka je spoplatnená 1 € navyše pre DHL a 0,48 € navyše pre Uloženku a Slovenskú poštu.

·   Musím celý deň sedieť doma a čakať na dopravcu alebo mi zavolá?
Zvážte, kam tovar chcete poslať. Ak do práce, odporúčame vybrať DHL, ktoré je v dodávaní do firiem špička. Balík za vás môže prevziať treba recepčný, stačí mať balík vopred vyplatený alebo jej odovzdať hotovosť na dobierku. DHL vám pošle SMS s časovým rozmedzím, kedy vodič balík privezie a ak vám toto nevyhovuje, môžete si individuálne priamo s vodičom dohovoriť náhradný termín.

·   Kde nájdem adresu Uloženka, kam mi má doraziť tovar?
Pobočku Uloženka a jej otváracie dobu nájdete tu Bratislava - Nobelovo námestie 5, 85101 Bratislava.

·   Čo mám robiť, keď príde balík viditeľne poškodený?
Ak to vyzerá skôr na kozmetickú vadu, môžete balík buď prevziať alebo si ho skontrolovať s vodičom. Ak to ale vyzerá na niečo vážnejšie (z balíka sa niečo sype alebo tečie, je porušená naša Labet páska apod.), Máte 2 možnosti. Vyplniť škodový protokol s vodičom a balík prevziať a alebo balík vôbec nepreberať. V oboch prípadoch potrebujeme, aby ste nám dali o probléme vedieť, zvyšok s prepravcom vyriešime my a vám samozrejme obratom pošleme nový tovar. Ak je balík navonok v poriadku a poškodené je tovar alebo jeho časť, ozvite sa nám čo najskôr mailom alebo telefónom a dohodneme sa na ďalšom postupe.

·   Ako veľký balík mi ste schopní priviezť? Čo keď potrebujem potrebné tri obrie vrecia granúl alebo veľké akvírium?
Nadrozmerné a ťažké zásielky riešime individuálne telefonicky. Ozvite sa nám a individuálne vyriešime všetko, podľa vašich potrieb.