Cats Best Nature Gold podstielka

Cats Best Nature Gold podstielka

100% prírodný a biologicky odbúrateľné skvele hrudkujúce stelivo s drevitou vôňou pre mačky. Nevynáša sa z debničky, možno splachovať do toalety a kompostovať. Více informací
Varianty produktu:
Kód0055253
Záruka24 mesiacov
Produkt nebol hodnotený
PopisDiskusia

Neodmysliteľnou súčasťou každodenného kolotoča milovníkov mačičiek je okrem naplnenia misiek a dostatočné dávky škrabanie, maznanie a hier aj pravidelná starostlivosť o záchodík . Mačičky sú stvorenia veľmi čistotné a špinavá toaleta sa hociktoré z nich nepozdáva. Aj táto nie príliš obľúbená činnosť ale nemusí byť za trest. Existujú totiž podstielky, ktoré sú vyrobené tak, aby citlivým tlapičkám a čumáčkům mačičiek poskytuje požadovaný komfort a ich páníčkům výrazne uľahčila prácu.

V súčasnej dobe jedno z najobľúbenejších hrudkujúce podstielok Cats Best Nature Gold je toho dôkazom. Je vyrobená z najjemnejších čisto rastlinných vlákien získaných z neošetreného jedľového a smrekového dreva, ktoré sú kompostovateľná a 100% biologicky odbúrateľný. Podstielka vo forme miniatúrnych paletek je ideálne najmä pre dlhosrsté mačičky a do domácností s väčším počtom mačičiek, pretože sa nezachytáva do srsti a labiek a nedochádza k jeho vynášanie z debničky. Táto podstielka navyše umožňuje splachovanie do toalety a tým značne zjednodušuje denné čistenie mačacej debničky.

Cats Best Nature Gold skvele hrudkuje a výrazne tak uľahčuje prácu s použitým podstielkou. Miniatúrne paletky sa vyznačujú vysokou absorpciou tekutiny (až 700% oproti vlastnému objemu) a pri kontakte s močom tak vytvorí guľôčku, ktorú možno za pomocou lopatky ľahko z debničky odstrániť. Po vybraní všetkých exkrementov potom jednoducho dosypte potrebné množstvo čistej podstielky a vaša mačička môže bez problémov ďalej používať toaletu. Paletky navyše skvele pohlcujú pach a udrží tak vašu domácnosť bez nežiaducich zápachov aj bez použitia akýchkoľvek umelých prísad. Aj tieto vlastnosti prispievajú k výraznému zníženiu spotreby podstielky, pretože oproti klasickým bentonitovým a silikagélovým podestýlkám vynikajú až trojnásobne vyššiu využiteľnosťou a uľahčujú tak život nielen vám, ale aj vašej peňaženke.

Celý proces čistenia toalety navyše výrazne uľahčuje nízka hmotnosť.

Výrobca
VýrobcaCats Best
Diskusia k produktu
Máte otázku? Zaujíma vás konkrétny detail? Opýtajte sa nás.
Položiť otázku
Nová otázka
Vaše meno:
Váš e-mail:
(E-mail nebude zverejnený)
Nadpis:
Text príspevku:
Vaše meno:
Váš e-mail:
(E-mail nebude zverejnený)
Text príspevku: