Lidé u nás

Sme tím nadšencov do domácich maznáčikov a všetkých vecí, ktoré sa okolo nich točí. Práca nás baví a našim zákazníkom chceme ponúknuť len to najlepšie. Vyberáme sortiment tovaru, ktorý pre vás a vaše psie, mačacie či iné chlpaté, fouskaté, ušatej či šupinaté domácich miláčikov bude ten najlepší a bude vám robiť radosť. S potešením vás budeme inšpirovať, poskytovať vám užitočné informácie aj načúvať vám tak, aby práca, ktorú robíme, mala zmysel. A toto sme my:

Martin Mikula

Financie, nákup a všetko čo sa točí okolo peňazí
Vyštudovaný zubár, ale radšej mu svoj chrup nezverujeme, pretože už na škole dal prednosť obchodovaniu. Je v tom totiž najlepšie a vie zohnať úplne čokoľvek a za neuveriteľných podmienok. Vďaka nemu je tiež myšlienka tohto obchodu vôbec na svete. Navyše športovec do špiku kostí a kedy môže, zdieľa vášeň pre pohyb so svojím maďarským stavačom Argom.
email: martin@labet.cz

Nikola Nádaská

Zákaznická podpora a vše, co se točí kolem zákazníků 
email: nikola@labet.cz, tel.: 731 655 055

Honza Kábrt

email: honza@labet.cz, tel.: 777 592 640

Kristýna Ryglová

email: kristyna@labet.cz, tel.: 774 161 166

Veronika Liotard

Korektúry a prísny dohľad nad českým jazykom
Pozitívne a energické slniečko, ktoré chrlia nápady ako guľomet a pritom stojí nohami na zemi a neodpustia nám ani jednu jedinú čiarku vo vete. Miluje zvieratá všetkého druhu, a snáď práve preto nemá doma (okrem manžela) žiadne. Cestuje totiž po celom svete a práve teraz sa presťahovala z Francúzska na Maltu, odkiaľ sa potmehúdsky smeje nášmu počasie.

Anička Chytilová

Strážkyňa blogu a sociálnych sietí
Anička je tak trochu zázrak prírody. Počnúc tým, že je z prírodne umotaných trojčiat, cez jej schopnosť pozrieť sa na veci z iného uhla, až po nevyčerpateľnou dobrú náladu a radosť zo života. Venuje sa asi 100 rokov agility a je v tom naozaj dobrá. A pretože chcela za parťáka niečo medzi huňatým vlčiakom a malým mestským psíkom, zvolila si za spoločníčku šiperku Joplinu.